ЛІТНІЙ РОЗПРОДАЖ! ЗНИЖКИ 15% НА ВСЮ КОЛЕКЦІЮ!

Як Купити Листівки Ручної Работи

     В цьому розділі розміщена основна інформація про те, де купити листівки ручної роботи і як. Ми намагалися заповнити цей розділ так, щоб відповісти на основні питання, які виникають у покупців.

     Оформлення замовлення. Як здійснюється продаж листівок ручної роботи.
     - Оформити замовлення можна за допомогою корзини, або написавши на е-mail або зателефонувавши по телефону. Обробка замовлень відбувається в робочі дні. Будь ласка, обов'язково внесіть контактну інформацію, яка необхідна для зв'язку з вами.
     - После обработки заказа наши менеджеры свяжутся с вами для уточнения способов оплаты и доставки. Если в течении суток менеджеры вам не перезвонили, то возможно мы не получили ваш заказ. Свяжитесь с нами, пожалуйста, по телефону или e-mail.
     - Відправка листівок ручної роботи проводиться після 100% передоплати. Доставка здійснюється за допомогою компаній перевізників «Нова пошта», «Ін-Тайм». При невеликих замовленнях можлива відправка Укрпоштою.
     Важливо! Оформлення замовлення через корзину відбувається без урахування знижок і акцій. Менеджери в ручному режимі вираховують знижку після отримання замовлення. Знижки не сумувються, а рахуються по максимально можливій знижці і стосуються тільки роздрібних покупців. Оптові покупці купують продукцію за спеціальними оптовими цінами. Більш докладно в розділі «Знижки та Опт».
     - Мінімального замовлення в нашому магазині Кінгкардс (kingcards.com.ua) немає. Продаж листівок ручної роботи здійснюється від 1шт.

Формати Листівок Ручний Роботи 

     - Листівка ручної роботи 20 * 20см (в складеному вигляді 10 * 20см) - Євроформат. Даний вид листівок комплектується вкладишем з вітальним текстом і конвертом. Усередині листівка не запечатаний, щоб можна було, при бажанні написати особисте привітання. Упаковані у прозорі заклеєні пакетики.
     - Листівка hand made формату 9,6 * 32см (в складеному вигляді 9,6 * 16см). У комплект входить вкладиш з вітальним текстом. Усередині листівки тект не друкується, щоб можна було, при бажанні, написати особисте привітання. Упаковані у прозорі заклеєні пакетики.
     - Конверт для грошей ручної роботи. Розмір 9 * 16см (готовий вид). Упаковані у прозорі заклеєні пакетики.
     - Міні листівка візитка (до букету, до подарунку та ін). Розмір маленької листівки ручної роботи 10 * 6,5 см (в складеному вигляді 5 * 6,5 см). Упакована у прозорий заклеєний пакетик.

Мова Листівок хенд мейд

     Ми виготовляємо листівки ручної роботи російською та українською мовами. Уточнити, якою мовою вам потрібні листівки можна при оформленні замовлення в примітці або повідомивши нашим менеджерам по телефону, e-mail. Деякі авторські листівки можна купити тільки на певній мові. Також можливе замовлення листівок з англійськими написами.

Терміни Відправлення Замовлень. Передоплата

     Велика кількість моделей листівок є в наявності на складі. При невеликих замовленнях купити дизайнерські листівки можна впродовж 1-2 днів. При замовленні великої кількості листівок термін виконання замовлення може становити від 4 до 20 днів.
     Оплата замовлень відбувається перед їх відправкою. Ми працюємо по 100% передоплаті. Відправлення здійснюється на наступний робочий день після отримання оплати.
     Передоплата в розмірі 50% береться до моменту запуску вашого замовлення в роботу тільки при зміні листівок (брендовка, фірмові вкладиші і т.п.) або виготовленні великої кількості моделей одного виду. Частина, що залишилася оплати вноситься перед відправкою. 

перейти до каталогу

 

Категорія: